ЄЛАНЕЦЬКА ГУМАНІТАРНА ГІМНАЗІЯ
Казмірук Валерія Володимирівна
випускниця Єланецької гуманітарної гімназії, ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
-----------------------------------------------------------------------------------
Веретеник Анастасія Олексіївна
випускниця Єланецької гуманітарної гімназії, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології
-----------------------------------------------------------------------------------
Дмитрюк Владислав Вікторович
учень 11 класу Єланецької гуманітарної гімназії, ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
-----------------------------------------------------------------------------------
Нечпай Анастасія Анатоліївна
учениця 11 класу Єланецької гуманітарної гімназії, ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
-----------------------------------------------------------------------------------
Фатич Ольга Миколаївна
учениця 11 класу Єланецької гуманітарної гімназії, ІІІ місце в обласному етапі мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Гордієнко Костянтин Сергійович
учень 10 класу Єланецької гуманітарної гімназії, ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
-----------------------------------------------------------------------------------
Суліма Володимир Олегович
учень 9 класу Єланецької гуманітарної гімназії, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
=============================================
НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ
Пічевський Вадим Сергійович
учень 6 класу Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, І місце в районному та ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів
========================================================
ЄЛАНЕЦЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ
Соболевська Наталія Ярославівна
учениця 8 класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце в обласному конкурсі юних літераторів «Золота арфа»
=======================================================
Приходько Олександр Валерійович
учень 8 класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, І місце в VІІІ Міжнародному літературно-художньому конкурсі для дітей та юнацтва «Гренадери, вперед!»
========================================================
Гедзенко Іван Вікторович
учень 8 класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце в обласних змаганнях з Еншин - карате
=======================================================
Трубай Олександр Михайлович
учень 9-Б класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, І місце в VІІІ Міжнародному літературно-художньому конкурсі для дітей та юнацтва «Гренадери, вперед!», ІІІ місце в заочному обласному конкурсі на кращий твір про вчителя для учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, ІІІ місце в обласному конкурсі до Міжнародного дня рідної мови «Мова кожного народу – неповторна і – своя»
=======================================================
Флоря Аліна Радівна
учениця 11-А класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце в обласному етапі олімпіади з історії
========================================================
Осадца Оксана Іванівна
учениця 7-А класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, І місце в обласній акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»
========================================================
Стокротян Юлія Сергіївна
учениця 7-А класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце в обласній акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»
========================================================
Джура Софія Анатоліївна
учениця 9-Б класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, І місце у Всеукраїнському конкурсі малюнка до 1000-ліття Софії Київської
=======================================================
Чернік Влада Сергіївна
учениця 9-Б класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, І місце у Всеукраїнському конкурсі малюнка до 1000-ліття Софії Київської
=======================================================
Шапошніков Валерій Сергійович
учень 9-Б класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі фотографій «Молоде обличчя України»
=======================================================
Квайсер Аліна
учениця 7-А класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце в обласному етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка
=======================================================
Мачко Вікторія Вікторівна
учениця 9-Б класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, І місце в обласному конкурсі краєзнавчих робіт «Недаром помнит вся Россия…»
========================================================
Євтушенко Юлія Юріївна
учениця 11-А класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце в обласному конкурсі «Український сувенір»
=======================================================
Команда юних істориків
ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського турніру юних істориків
=======================================================
Команда юних інспекторів руху "Крутий підйом"
переможці зонального та учасники обласного етапів Всеукраїнського конкурсу юних інспекторів руху
=======================================================
Рада музею "Історія школи"
ІІ місце в обласному конкурсі - фестивалі «Музейні перлини Миколаївщини»
=======================================================
МАЛОЖЕНІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ
Саркісян Давид Хачикович
учень 9 класу Маложенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з трудового навчання
=======================================================
Захарук Вадим Васильович
учень 8 класу Маложенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце в обласному етапі конкурсу читців-декламаторів «Шляхами Кобзаря»
=======================================================
КАЛИНІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ
Дойбан Наталя Леонідівна
учениця 11 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце в обласному етапі конкурсу «Мова кожного народу неповторна і своя»
==============================================
Друзь Євгеній Іванович
учень 9 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце в обласному етапі конкурсу «Мова кожного народу неповторна і своя», ІІІ місце в обласному етапі конкурсу «Етнічний родовід»
==============================================
Волченко Олексій Олександрович
учень 9 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце в обласному етапі конкурсу «Птах року»
========================================================
Мільніченко Максим Миколайович
учень 5 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, І місце в обласному етапі конкурсу «Птах року»
==============================================
Кокуца Артем Вікторович
учень 9 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце в обласному етапі конкурсу на кращий твір про вчителя
========================================================
Федущак Дарія Андріївна
учениця 9 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, І місце в обласному конкурсі юних екскурсоводів
========================================================
ВОЗСІЯТСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ
Орсач Оксана
учениця 8-А класу Возсіятської ЗОШ І-ІІІ ступенів переможниця у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури; І місце у Всеукраїнському конкурсі «Найкращий твір про вчителя»; ІІ місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури; ІІІ місце в обласному конкурсі молодих літераторів
========================================================
Діордіца Юлія
учениця 11-А класу Возсіятської ЗОШ І-ІІІ ступенів І місце в обласному конкурсі до Міжнародного дня рідної мови «Мова кожного народу – неповторна і своя», номінація «Видатні діячі мого народу»; ІІІ місце в обласному мовно-літературному конкурсі імені Т.Г.Шевченка
==========================================
Олійник Євген
учень 11-А класу Возсіятської ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ місце в обласній спартакіаді з легкої атлетики (штовхання ядра)
========================================================
Демченко Тарас
учень 2 класу Возсіятської ЗОШ І-ІІІ ступенів І місце в чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO (м. Хмельницький); І місце з кікбоксингу в розділі «Жорсткий стиль без зброї » (м. Бровари); неодноразовий призер змагань з кікбоксингу за кубок ДП «МТП «Южний»
========================================================
НОВОВОЛОДИМИРІВСЬКА ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ
Сім'я учня Нововолодимирівської ЗОШ І-ІІ ступенів Цоя Данила
переможці обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» 2012 році та почесні учасники фестивалю у 2013 році
========================================================
НОВОВАСИЛІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ
Манасарян Євгенія Станіславівна
учениця 10 класу Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, І місце в обласному зльоті-змаганні юних туристів-краєзнавців, конкурс «Творчі майстерні», напрямок «Фольклор і етнографія»
========================================================
Зганяйко Василь Олександрович
учень 9 класу Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, І місце в обласному зльоті-змаганні юних туристів-краєзнавців, конкурс «Творчі майстерні», напрямок «Археологічне краєзнавство»
=========================================================
Манасарян Дмитро Станіславович
учень 10 класу Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце в обласному зльоті-змаганні юних туристів-краєзнавців, конкурс «Творчі майстерні», напрямок «Географічне краєзнавство»
==============================================
Гребенчак Ірина Олександрівна
учениця 7 класу Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце в обласному зльоті-змаганні юних туристів-краєзнавців, конкурс «Творчі майстерні», напрямок «Екологічне краєзнавство»
==============================================
Тригуб Тетяна Олексіївна
учениця 7 класу Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце в обласному зльоті-змаганні юних туристів-краєзнавців, конкурс «Творчі майстерні», напрям «Історичне краєзнавство»
========================================================
Кирушок Ольга Федорівна
учениця 7 класу Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце в обласному зльоті-змаганні юних туристів-краєзнавців, конкурс «Творчі майстерні», напрямок «Геологія»