Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади вчителя – логопеда

Оголошення

про конкурс на заміщення вакантної посади вчителя – логопеда Інклюзивно-ресурсного центру

Єланецької районної ради Миколаївської області

Відповідно до наказу Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» від 06 серпня 2019 року №1 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади фахівця Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Єланецької районної ради Миколаївської області та створення конкурсної комісії», повідомляємо про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади «вчителя - логопеда», для роботи в Комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Єланецької районної ради Миколаївської області.

Умови для кандидатів на посаду:

- вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, за спеціалізацією логопеда;

- стаж роботи за фахом не менше двох років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву, до якої додаються:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі;

- копію трудової книжки;

- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі , має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Конкурс складається з двох етапів: іспит та співбесіда.

Конкурс проводиться за адресою: Миколаївська обл., Єланецький район, с.м.т. Єланець, проспект Незалежності,5:

- на посаду вчителя-логопеда Інклюзивно-ресурсного центру Єланецької районної ради Миколаївської області 29 серпня 2019 року ( о 10.00 годині).

Термін прийняття документів протягом 20 календарних днів з дня розміщення оголошення на офіційному веб-сайті відділу освіти, молоді та спорту Єланецької РДА.

Документи приймаються за адресою: смт Єланець, проспект Незалежності, 5, Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Єланецької районної ради Миколаївської області (на базі опорного навчального закладу Єланецька ЗОШ I-III ст.) .

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу;

Соломка Наталя Володимирівна, тел. 0966226657, solomka2014@ukr.net

Кiлькiсть переглядiв: 109